18 Nisan 2017 Salı

CİHAN DEMİRCİ'DEN REFERANDUM GECESİNE DAİR LAFORİZMAL NOTLAR...

TOPLUMU HER ŞEKİLDE BÖLENLER, 16 NİSAN'DA DA; MÜHÜRLÜLER VE MÜHÜRSÜZLER OLARAK 2'YE BÖLDÜLER!.. 

ÜLKENİN EN BÜYÜK 3 ŞEHRİ DE "TEK ADAM" SİSTEMİNE "HAYIR" DEDİ!!!

CANIMIZI SIKAN "YENİLMEK" DEĞİL, SORUN "YENİLMEK" DEĞİL, SORUN; YSK ELİYLE GERÇEKLEŞTİRİLMİŞ AÇIK BİR SANDIK HİLESİYLE, KAZANMIŞKEN KAYBETMEK OLMALI!.. AMA DAHA DA ACISI BU TAMAMEN AHLAKSIZ SONUCA KARŞI OYLARI GASP EDİLMİŞ OLAN MİLYONLARIN EN GÜR SESLERİYLE KARŞI DURAMAMASIDIR!.. 

OYLARIMIZI ÇALARAK, 2.5 MİLYON SAHTE VE MÜHÜRSÜZ OYLA, KILPAYI BİR "EVET" ÇIKARTABİLEN GASPODİN ZİHNİYET; EN YÜKSEK OYU ALDIĞIN BÜYÜKŞEHİR(!) BAYBURT'UNU BAŞKENT YAPSANA, "YENİ TÜRKİYE"NE PEK YAKIŞIR!!!!!!


Her şeyin tersine işlediği bu ülkede isimler bile ters, bir "EVET"çi Karadeniz'in içler acısı, perişan haline bak, bir de "HAYIR" diyebilen Akdeniz'e... Ülkedeki asıl "AK"deniz çırpındıkça batan Karadeniz oldu son 15 yıldır!!!!!!

KİMSE KENDİNİ KANDIRMASIN, BU REFERANDUMDA HER İKİ TARAFTA KAYBETMİŞTİR, TAMAMEN DAYATMA OLAN BU REFERANDUMUN KAZANANI YOKTUR ASLINDA AMA HER ŞEYİ GEÇ ALGILAYABİLEN "ŞUURSUZ" BİR COĞRAFYA BUNU ANLADIĞINDA DA İŞ İŞTEN ÇOKTAN GEÇMİŞ OLACAK!.. 

15'İNDEKİ GERÇEK BİR DARBE DEĞİLDİ AMA BAKIN 16'SINDAKİ ÇATIR ÇATIR GERÇEK BİR DARBEDİR!!!!

ZAMANINDA HESABI SORULAMAYAN HIRSIZLIKLARLA GELDİ BU ÜLKE BURALARA... HER ŞEYİNİ BİR BİR ÇALDILAR, OY'UNU, SANDIĞINI, GELECEĞİNİ, İŞİNİ, PARASINI, HAYATINI... BU HIRSIZLIKLARI HEP İZLEDİN, MİLYONLAR OLUP SOKAKLARA DÖKÜLEMEDİN... İSYAN EDEMEDİN YETERİNCE... BU İŞİN BURAYA GELECEĞİ BELLİYDİ... ASLINDA KAZANDIĞIN BİR SEÇİMDE BİLE OY HIRSIZLIĞININ BOKUNU ÇIKARARAK EN SONUNDA BU GECE ÜLKENİ, CUMHURİYETİNİ DE ÇALDILAR!!!!

DİPLOMASIZ bir Cumhurbaşkanlığının ardından bu kez de MÜHÜRSÜZ OYLARLA gelen bir Başkanlık mı yaşayacağız????

Bu kez kaybettiklerini görenler, futbolcu tadında bir hareketle "Aman kaybediyoruz bari 1-0 olsun bizim olsun" diye aradaki tek gollük farkı 2.5 MİLYON MÜHÜRSÜZ "EVET" OYUYLA sağladılar!.. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder