30 Kasım 2016 Çarşamba

BASİT BİR GÖZ AMELİYATI İÇİN HASTANEYE GİDEN ÇİZER ERGÜN GÜNDÜZ BY-PASS AMELİYATI OLDU!..

AH-HABER- Yılların usta karikatüristi-çizgi romancısı, illustratör-ressam Ergün Gündüz, Şişli Kolan Hastanesine gittiğinde basit bir göz ameliyatı geçireceğini sanıyordu. Ancak ameliyat öncesi yapılan tetkiklerde kalbi besleyen koroner damarlarda ciddi darlıklar olduğu tespit edilince 4 adet kalp damarı değiştirildi.

Şişli Kolan Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ergun Demirsoy, "Ergün Bey hastanemize basit bir göz ameliyatı için başvurdu. Aynı zamanda Tip 1 diabet’i olan ve ameliyat öncesi yapılan rutin tetkiklerde kalp rahatsızlığından şüphelenilmesi üzerine yapılan anjiyografide, kalbi besleyen koroner damarlarda ciddi darlıklar olduğu tespit edildi" dedi. 

Ergün Gündüz'ün sağlık durumu hakkında bilgi veren Prof. Dr. Ergun Demirsoy, "Kendisine yapılan başarılı bir Koroner Bypass ameliyatı sonucunda 4 adet kalp damarı değiştirildi. Ameliyat sonrası süreçte hiçbir sorunu olmayan Ergün Gündüz, eskisinden çok daha sağlıklı olarak çizimlerine devam edecektir" ifadelerini kullandı.

Sevgili Ergün Gündüz arkadaşımıza "geçmiş olsun" diyor, sağlıklı günler diliyoruz... 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder